Hotel Revelton Studios se nachází poblíž centra Karlových Varů, hlavních lázní České republiky s četnými minerálními prameny.

Zdroj: RestCo KV s.r.o.V historickém srdci města lze cítit dech české historie: úzké uličky a historické kolonády, parky a pestré domky podél břehů řeky Teplé. Ve městě chrlí vodu 12 minerálních pramenů a čistý vzduch je příjemným bonusem.

V apartmánech se budete cítit jako doma! Mají vše, co potřebujete pro pohodlný pobyt: vlastní, plně vybavenou kuchyň s domácími spotřebiči. Vřelé přivítání, útulná atmosféra a harmonický autorský interiér je jako stvořený k příjemnému odpočinku, je tím nejlepším, o čem lze cestou snít. Čekají na vás stylové apartmány, promyšlené do nejmenších detailů.  Od dispozice pokojů až po barvu výzdoby. Návrháři se postarali o praktičnost, funkčnost a estetiku všech prvků. Přičemž efektní interiér není nijak na překážku domácímu pohodlí. V apartmánech tak vládne uvolněná atmosféra komfortu. Užijte si každý den svého života v pohodlí a radosti!

Zdroj: Martin Frič

Pro ten pravý a nezapomenutelný zážitek z Karlových Varů, navštivte útulnou a příjemnou restauraci Bagel Lounge na hlavní třídě T.G.Masaryka! Tato restaurace získala už několik pozitivních hodnocení, jedním z nich je například 1.místo na stránce www.tripadvisor.cz, které si už drží více, než dva roky!

Zdroj: Martin Frič

Hlavním produktem restaurace jsou samozřejmě bagely, vybrat si je můžete buď na sladko či na slano.

Zdroj: RestCo KV s.r.o.Nejpopulárnějším bagelem je Black Panther, který v sobě ukrývá hovězí maso, slaninu, vejce, salát, rajče a čedar. Pokud však za vyhlášenými bagely nechcete jet až do Karlových Varů, můžete je navštívit i v Chebu či v Praze, kde mají už dvě další pobočky.

Nápovědu hledejte na https://www.instagram.com/bagellounge_official/

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 1 výherce, který vyhrává víkend v Karlových Varech v hotelu Revelton Studios s návštěvouv Bagel Lounge v celkové hodnotě 5 800 Kč.
Výhra obsahuje 2x noc pro dvě osoby v hotelu Revelton Studios a budget v hodnotě 2 000 Kč do restaurace Bagel Lounge.

Zdroj: Youtube