Zakladatelka značky čerpá inspiraci z bohatého dědictví své rodiny, která se po šest generací věnovala tradiční indické léčebné praxi. Spojuje starodávnou indickou moudrost s nejnovějšími vědeckými poznatky, aby vytvořila produkty obsahující vysoce účinné aktivní látky. Vyznává filozofii "méně znamená více", a proto jsou její produkty navrženy tak, aby skutečně podtrhovaly a chránily přirozenou krásu. Pyšní se minimalistickým, ale účinným složením, které je vhodné pro všechny typy pleti. Produkty jsou čisté, neobsahují přidané parabeny, minerální oleje, sulfáty, silikony ani syntetické vůně. Navíc jsou všechny zcela veganské.

V rámci soutěž můžete vyhrát ikonický produkt Pestle & Mortar Hyaluronové sérum.

Zdroj: ZadavatelSérum, které získalo na světových trzích fenomenální úspěch a rozšířilo značku napříč kontinenty. Vysoce absorbující složení s kyselinou hyaluronovou o multi molekulové hmotnosti, panthenolem a extrakty z okurky a listů aloe vera okamžitě vyplňuje pleť, uzamyká v ní vlhkost a zanechá ji příjemně hydratovanou a vláčnou. Redukuje jemné linky a vrásky a je bez parfemace.

A také Pestle & Mortar Pleťové tonikum s kyselinou glykolovou.

Zdroj: ZadavatelTonikum s 6,8 % kyseliny glykolové o pH 3,8, extraktem ze zeleného čaje, bílé sedmikrásky a niacinamidem odstraňuje odumřelé kožní buňky, zesvětluje tmavé skvrny a napomáhá k pevnější, hydratovanější a zářivější pleti.

Značka přišla na český a slovenský trh v srpnu minulého roku a již si našla své věrné zákazníky. Přijďte si produkty vyzkoušet “na vlastní pleť” v rámci prezentace na konferenci Equal Pay Day 11.-12. 4. 2024. Můžete se osobně seznámit se zakladatelkou, která vystoupí v rámci hlavního programu konference, kde bude prezentovat své hodnoty a cestu k vytvoření úspěšné celosvětové značky. Druhý den se s ní v rámci Empower Day můžete setkat u mentoringového stolu, kde bude předávat své zkušenosti ohledně skloubení mateřství s budováním kvalitního byznysu. Využít můžete i příležitost otestovat produkty na prezentačním stánku značky. Přidejte se.

Zdroj: Zadavatel

Nápovědu a více informací najdete na www.equalpayday.cz

Zdroj: ZadavatelZe všech správných odpovědí vylosujeme 3 výherkyně/ výherce, kteří se mohou těšit na novou prémiovou péči o pleť Pestle & Mortar inspirovanou indickým léčitelstvím.

Zdroj: Zadavatel