PŘÍRODNÍ PÉČE O POKOŽKU PRO CELOU RODINU

Již od roku 1950 ve Francii vyrábíme přípravky přírodního typu, které se starají o všechny typy pokožky. 70 let po svém vzniku zůstává mise Mustely stejná: usnadňovat život rodičům díky našim přípravkům, které jsou navrhovány tak, aby respektovaly naši planetu a řešily specifické kožní potřeby dětí a miminek již od narození. Vybrali jsme nejlepší přírodní suroviny, které pocházejí z ekologicky zodpovědného hospodářství, a které jsou klinicky testovány pod pediatrickou a dermatologickou kontrolou.

Existuje mnoho způsobů, jak být dobrým rodičem, ale myslíme si, že existuje jen jeden způsob, jak bezpečně vyrábět produkty ošetřující pokožku celé rodiny a zároveň udržitelným pro svět.

Francouzská rodinná značka s certifikací B Corp – stojíme u rodičů od roku 1950.

Dětská pokožka

Dětská pokožka je velmi jemná a hebká. Kožní bariéra, která chrání pokožku před vnějšími vlivy, je plně vyvinuta až ve 2 letech dítěte. Pokožka novorozenců obsahuje zásoby kmenových buněk, které zůstávají jedinečné po celý život. Jsou nejsilnější právě při narození a umožňují správnou regeneraci pokožky během života. S ohledem na tyto vědecké poznatky bychom měli používat vhodnou dětskou kosmetiku, která hydratuje, chrání kožní bariéru a kmenové buňky. Toto vše dokáže patentovaná aktivní složka Avocado Perseose® laboratoře Expanscience, která je hlavní aktivní látkou ve všech přípravcích Mustela®. Jde o novou generaci přírodní ingredience, která funguje v dokonalé harmonii s kůží dítěte. Je to extrémně vzácná molekula, která se vyskytuje v méně než 1 % čerstvého avokáda. 

Nic neupevní rodičovské pouto víc jako pravidelná masáž olejíčkem. Ta má pro vaše děti mnoho výhod. Podporuje trávení, zlepšuje krevní oběh a zmírňuje bolesti zubů. A navíc je to takový relax! Suchý olej se rychle vstřebává, nemastí a miminko bude po masáži klidné a jeho pokožka do hloubky hydratovaná a voňavá. Patentovaná složka Avocado Perseose® s organickým avokádem, které pomáhá udržet správnou hladinu hydratace v pokožce a chrání kmenové buňky jemné dětské pokožky.

 Poslání

70 let po svém vzniku zůstává mise Mustely stejná: Usnadňovat rodičům život díky svým pečujícím přípravkům přírodního původu. Jinými slovy, neřešit plenkové vyrážky, přesušenou pokožku po koupeli, červená a svědivá místa, která nedovolí miminku spát. 

Závazky

Minimalizace dopadu našich produktů na lidi a životní prostředí. Cílem je být uhlíkově neutrální v roce 2030. Mustela® se pyšní Certifikací B Corporation. Společnost s certifikovaným statusem B Corp splňuje nejvyšší standardy ověřené sociální a enviromentální výkonnosti a vyvažuje zisk a účel.

 Složení

Přípravky Mustela® obsahují průměrně až 96 % přírodního složení.  Organické aktivní složky pocházejí z udržitelných zdrojů a získávájí se prostřednictvím odpovědného dodavatelského řetězce, který nezanechává žádný odpad. Navíc jsou všechny hlavní složky certifikované organizací ECOCERT.

 Bezpečnost

Bezpečnost složení zaručuje velmi náročný proces, který čítá přes 450 měření a testů na jeden produkt. Žádný produkt není uveden na trh bez úspěšného absolvování všech těchto fází.

Nápovědu naleznete na IG @mustelaczsk

Zdroj: Mustela

Zdroj: MustelaZe všech správných odpovědí vybereme 5 výherců, kteří se mohou těšit na balíček produktů dětské kosmetiky Mustela. Balíček obsahuje: Hydra Bebé Bublinková pěna do koupele 200ml , Hydra Bebé Hydratační tělové mléko 300ml a plyšového medvídka.