Tak trochu jiný Aquapark

Jakmile vkročíte do babylonského Aquaparku, překvapí vás unikátní interiér vyzdobený fantaskními prvky ve stylu steampunku. Liberecký Aquapark je jediný vodní svět v České republice, v němž je tento umělecký styl inspirovaný viktoriánskou érou k vidění. Světelné varhany, ozubená kola, kompresory s ventily, velký maják, vzducholoď, mohutná chobotnice, sarkofág kapitána Nema, … to a další originální motivy mohou návštěvníci obdivovat během vodních radovánek. Autorem všech ručně vytvořených maleb a designových prvků je umělecký ateliér ARTKLASIK.

Zdroj: CENTRUM BABYLON, a.s.

Zážitky pro celou rodinu

Originální výzdoba není to jediné, čím Vás Aquapark zaujme. Třikrát denně se tu na vodní zeď nad hladinou bazénu promítá Laser Show. Působivou projekci s doprovodem dynamické hudby a dýmových efektů můžete zhlédnout ve čtyřech odlišných motivech. Děti se samo sebou do sytosti vydovádí na oblíbených tobogánech, skluzavkách nebo v divoké řece. Adrenalinoví nadšenci jistě vyzkouší Spacebowl - tobogán ve tvaru trychtýře, romantické povahy mohou zase prozkoumat zákoutí tajemných jeskyní s akvárii. Zasloužený odpočinek najdete ve vířivkách nebo přímo v Saunovém světě, který je již zahrnut v ceně vstupného. O letních prázdninách si můžete přímo z Aquaparku vyjet na Sluneční terasu s výhledem na Ještěd a panorama Liberce. Zatímco dospělí si užijí slunečních paprsků, děti mohou dovádět na atrakcích.

Více zábavy za výhodnou cenu

Pokud se do Liberce vypravíte třeba z větší dálky a chcete zde strávit den plný zážitků, můžete využít kombinované balíčky zábavy a k Aquaparku si přidat třeba návštěvu Funparku, iQPARKU, Lunaparku nebo rozsáhlého Wellness centra. Vše tu najdete pod jednou střechou Centra Babylon a vstupenky pořídíte z pohodlí domova na e-shopu. Většina produktů je zde s 10% slevou.

Zdroj: CENTRUM BABYLON, a.s.Nápovědu hledejte na www.centrumbabylon.cz

Ze všech správných odpovědí vybereme 1 výherce, který se může těšit na rodinné vstupné do Aquaparku.

Zdroj: CENTRUM BABYLON, a.s.