Čím se liší Biorepair® Kids 0-6 jahoda od ostatních zubních past?
Zubní pasta Biorepair Kids chrání před kazem a je ideální pro ústní hygienu od prvního mléčného zubu. Sklovina dětských zubů je jemnější a zranitelnější než sklovina dospělých. Remineralizací je důležité chránit ji před útoky cukerných kyselin. Zubní pasta Biorepair Kids jako jediná obsahuje microRepair, který posiluje sklovinu mléčných zubů a podporuje zdravý a správný vývoj stálých zubů. Jeho účinnost je klinicky testována. Složení je jemné s ovocnou příchutí a obsahuje extrakt z jahod, který tonizuje a vyživuje dásně. Neobsahuje fluorid!

Čím se Biorepair® Total Protective Repair liší od ostatních zubních past? 
Sklovina a dentin nemají žádné buňky, a tedy ani schopnost spontánní regenerace. Jakékoli zhoršení je tedy biologicky nevratné. Biorepair® je první zubní pasta na bázi microRepair®, která dokáže proniknout do mikroškrábanců skloviny a dentinu, váže a chemicky opravuje mikroabraze. Díky přítomnosti microRepair®, zubní pasta Biorepair Total Protective Repair chrání a také opravuje.

Čím se Biorepair® Fast Sensitive Repair liší od ostatních zubních past?
Abyste porazili citlivost, musíte opravit poškozený povrch skloviny a dentinu. Zubní pasta Biorepair® díky microRepair® opravuje zubní sklovinu tím, že se chemicky váže na sklovinu a dentin, uzavírá dentinové kanálky a brání tepelným podnětům v pronikání k nervu zubu. Zabraňuje také erozi skloviny a ztrátě přirozené bělosti zubů. Biorepair® Fast Sensitive Repair lze aplikovat přímo na postižený zub a jemně masírovat prstem po dobu 30 sekund. Po použití ústa vypláchněte.

Nápovědu na odpověď na soutěžní otázku najdete na https://www.biorepair.cz

Ze všech správných odpovědí vylosujeme náhodně 10 výherců, kteří obdrží balíček zubní péče Biorepair.

Balíček obsahuje:

Zdroj: Biorepair