Prožijte letošní letní měsíce trochu jinak a vyrazte za jedinečným zážitkem, při kterém si užijete spoustu zábavy, lehký adrenalin i radost z nové aktivity! Vyrazte do Pitlandu, speciální kryté haly v Praze, jediné svého druhu na světě a zažijte léto v jedné stopě!

U nás nyní můžete vyhrát jedinečný zážitek v Pitlandu. Díky spolupráci s Pitlandem rozdáme hned 3 jedinečné hodinové zážitky v jedné stopě, vždy pro 2 osoby, včetně zapůjčení kompletní moto výbavy!

Zdroj: pitland.cz

Vše, co Pitland nabízí si můžete užít bez ohledu na počasí, věk, řidičský průkaz i jakékoli zkušenosti z motocyklu či skútru, a hlavně bezpečně bez jakéhokoli rizika! Zajezdíte si na malých a lehkých elektrických motocyklech a pod vedením zkušeného a přátelského instruktora se naučíte vše potřebné. Jak se rozjet a brzdit, jak správně projet zatáčku, kam se při jízdě dívat, jak na stroji sedět a další potřebné návyky, které oceníte třeba i na kole nebo skútru. Na závěr si můžete dát závod na speciálním halovém okruhu a užít si radost z předjetí kamarádky nebo partnera. Veškerou výbavu, včetně helmy, rukavic, bot i kombinézy půjčuje přímo Pitland, a tak stačí přijít například jen s kabelkou a stejně tak opět odejít. Ježdění v Pitlandu je ideálním tipem na zábavu pro celou rodinu, včetně dětí od 150 cm.

Zdroj: pitland.cz

Ať už jste někdy jezdili na motorce nebo skútru, chystáte se do autoškoly nebo máte zkušenost jen na kole - pro vás všechny je zážitek v podobě Pitlandu jako stvořený. Stačí zahodit obavy a předsudky a vyzkoušet něco nového. A třeba se budete ještě rádi vracet!

KDE: Pitland arena Praha (Ringhoferova 1, Praha 5 - Zličín)

Nápovědu najdete na www.pitland.cz 

Zdroj: pitland.czZe všech správných odpovědí vybereme náhodně 3 výherce, kteří vyhrávají hodinový akční zážitek i zábavu v Pitlandu.