Sportovní emulze rozehřejí svaly a připraví tělo na fyzickou zátěž a pokud to přeženete, přinesou úlevu namoženým svalům i kloubům. Emulze Start, Relax i ALPA SPORT gel uleví od napětí i bolesti po zvýšené námaze.

Emulze Start a Relax rozehřívají svaly před výkonem a po něm jim umožní zasloužený relax. Sázejí na ně profesionální sportovci a masérské legendy jako je Pavel Křížek. „Na ALPU nedám dopustit. Přípravky si drží prvotřídní kvalitu a při mé práci jsou nepostradatelné. Díky ideální konzistenci se s nimi krásně pracuje, skutečně dokážou připravit tělo na výkon a po něm ho zrelaxovat.“

Pavel KřížekPavel KřížekZdroj: alpa.cz

ALPA Sport ale není jen pro sportovce. To potvrzují i ti, kteří si rádi vyběhnou nebo vyrazí třeba na kole. A v oblibě ji mají i lyžaři. Ztuhlé svaly totiž na svah ani do stopy nepatří, je třeba je prokrvit, aby získaly potřebnou pružnost. Tak zabráníte zbytečným úrazům.

ALPA Sport Star hřejivá emulze START se zázvorovým extraktem a kafrem prokrví a zahřeje svaly a tím je připraví na zátěž. Výborně zafunguje na svalová vlákna, které prokrví a uvolní. Neváhejte ji použít i když vás čeká třeba fyzická práce nebo se cítíte jako rozlámaní.

ALPA Sport Star chladivá emulze RELAX uvolní svaly po námaze. Dopřeje svalům uvolnění a relax po fyzické námaze. Mentol a jedlové silice uvolňují svaly a podporují jejich regeneraci. Zrelaxované svaly pak netuhnou, nezkracují se a tím se vyhneme bolesti z přetažení. Mentol postižená místa příjemně zchladí a kreatin pomůže dostat se zpět do kondice.

Zdroj: ALPA, a.s.Nápovědu najdete na www.alpa.cz

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 3 výherce, kteří se mohou těšit na balíček od ALPY.