Sportovní emulze rozehřejí svaly a připraví tělo na fyzickou zátěž a pokud to přeženete, přinesou úlevu namoženým svalům i kloubům. Emulze Start, Relax i ALPA SPORT gel uleví od napětí i bolesti po zvýšené námaze.

Emulze Start a Relax rozehřívají svaly před výkonem a po něm jim umožní zasloužený relax. Sázejí na ně profesionální sportovci a masérské legendy. Produktům od ALPY věří také fyzioterapeut Tatranu Václav Bechyňák. Sází na masážní řadu ALPU Sport a často spoléhá na výrobky s kostivalem. „Používám je nejen na Tatranu, ale také ve své soukromé praxi, protože kostival má mnoho hojivých účinků na poraněné či pohmožděné měkké tkáně a přispívá i k lepšímu hojení po zlomeninách,“ říká fyzioterapeut Václav Bechyňák.

 Zdroj: alpa.cz

ALPA Sport ale není jen pro sportovce. To potvrzují i ti, kteří si rádi vyběhnou nebo vyrazí třeba na kole. A v oblibě ji mají i lyžaři. Ztuhlé svaly totiž na svah ani do stopy nepatří, je třeba je prokrvit, aby získaly potřebnou pružnost. Tak zabráníte zbytečným úrazům.

ALPA Sport Star hřejivá emulze START se zázvorovým extraktem a kafrem prokrví a zahřeje svaly a tím je připraví na zátěž. Výborně zafunguje na svalová vlákna, které prokrví a uvolní. Neváhejte ji použít i když vás čeká třeba fyzická práce nebo se cítíte jako rozlámaní.

ALPA Sport Star chladivá emulze RELAX uvolní svaly po námaze. Dopřeje svalům uvolnění a relax po fyzické námaze. Mentol a jedlové silice uvolňují svaly a podporují jejich regeneraci. Zrelaxované svaly pak netuhnou, nezkracují se a tím se vyhneme bolesti z přetažení. Mentol postižená místa příjemně zchladí a kreatin pomůže dostat se zpět do kondice.

Zdroj: ALPA, a.s.Nápovědu najdete na www.alpa.cz

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 3 výherce, kteří se mohou těšit na balíček od ALPY.