Stálice mezi bestsellery nebo speciální limitky?

Dnes už je můžeme nazvat bestsellery, protože jejich obliba trvá v řadě let a naši stálou nabídku si bez nich už prostě neumíme představit. Absolutním favoritem ochucených krémů je Nutty Bueno, které si získá všechna oříšková srdíčka hned na první lžičku. Na paty mu pak šlape Nutty Nugetíno, které nově najdete také v XXL balení za XXS cenu. Bronz pak putuje do tábora milovníků čokolády, protože ti svým hlasováním poslali na bednu ještě famózní Chocotelu plnou poctivého kakaa a oblíbených křupavých kousků ořechů.

Zdroj: Bujónka s.r.o.

Ať už vaše oříškové srdíčko bije pro arašídovou klasiku, poctivé krémy plné výrazné chuti nebo limitované speciálky, tak vám garantujeme, že naše máslíčka vaše chuťové pohárky rozhodně nezklamou.

Zdroj: Bujónka s.r.o.V čem spočívá kouzlo a jedinečnost naší granoly?

Rozdíl poznáte na první křupnutí. Každá granola z dílny Balíčku zdraví vznikla v naší kyjovské výrobně, kde jsme ji několik týdnů testovali, ochutnávali a výsledné chutě jsme vyladili k maximální spokojenosti i těch nejmlsnějších jazýčků.

Dobrodružství v kuchyni začíná s Bujónkou

Příběh Bujónky se začal psát v roce 2017 sestrami Kateřinou, Lenkou a Annou v samém srdci Slovácka. Radost z vaření, velké rodiny, nedostatek času a kvalita surovin byly jedny z mnoha aspektů, které vedly k nápadu vzniku Bujónky. Výrobku, který usnadní práci v kuchyni, ale přitom složením a konzistencí odpovídá požadavku na kvalitní a zdravé vaření.

Pro všechny maminky, které si zaslouží více času pro sebe a zároveň dopřejí těm nejmenším dobrodruhům plnohodnotnou stravu plnou opravdové chuti a vitamínů.

Zdroj: Bujónka s.r.o.

Aktuálně v nabídce najdete 15 druhů této originální dochucovací pasty a nechybí ani oblíbené degustační sady, které jsou skvělým dárkem pro každou příležitost.

Zdroj: Bujónka s.r.o.Ze všech správných odpovědí vybereme 1 výherce, který se může tešit na balíček z Balíčku zdraví v hodnotě 5 000 Kč.