Bohušovická mlékárna připravila další limitovanou edici SKYRU. Tentokrát se vrací oblíbené příchutě, jako je mango a ostružina s arónií. První limitka potěší každého, kdo má rád plody rostoucí v Čechách – tedy ostružinu a málo známou, ale o to zdravější arónii a druhá osvěží každého, kdo dává přednost exotice, tedy příchuti manga. Vysoký obsah bílkovin a minimum tuku je už u SKYRU samozřejmostí.

Na SKYRu zákazníci oceňují kromě charakteristické chuti především složení bohaté na bílkoviny (až 12 %) a málo tuků (od 0,1 do 1 %). Výhodou je i vyvážený podíl sacharidů. SKYR má původ na Islandu a je tedy vyroben tradiční islandskou technologií. Mohou si ho dopřát sportovci, nastávající i čerstvé maminky se svými dětmi, senioři a všichni, kteří se rádi stravují zdravě a chutně. SKYR obsahuje také vitamín D, důležitý pro tvorbu kostí a správné fungování imunitního systému.

Oblíbená řada SKYR Bohušovické mlékárny nabízí kromě limitovaných edicí také sedm stálých příchutí – neochucený natur, jahodu, brusinku, broskev-meruňku, třešně-černý rybíz a také borůvku a vanilku se sníženým obsahem cukru. Vše se vyrábí z mléka od českých farmářů. Ve spolupráci se sesterskou Choceňskou mlékárnou vzniklo v roce 2020 i nové Choceňské pomazánkové & Skyr. Oproti tradičnímu pomazánkovému najdete v jeho kelímku nižší obsah tuku a vyšší obsah bílkovin.

Nápovědu hledejte na www.bohusovickamlekarna.cz

Ze všech správných odpovědí vybereme 5 výherců, kteří se mohou těšit na balíček BOHUŠOVICKÉHO SKYRU.