V menopauze ženské tělo prochází velkou změnou, která s sebou nese celou řadu nepříjemností. Některé z nich přicházejí ještě před přechodem, další nás mohou trápit dlouho po něm.

Naštěstí existují způsoby, jak tělu pomoci se s nimi vyrovnat. Patří mezi ně i doplňky stravy. Vyzkoušejte Femarelle®, řadu přírodních přípravků, které jsou určeny pro potřeby žen před menopauzou, během ní i po ní. Vyhrajte přípravek z řady Femarelle dle vlastního výběru.

Návaly horka si neberou dovolenou! Jak to máte Vy? Vyplňte si test NÁVALŮ HORKA - ZDE.

#NEBUDTE NAMENOPAUZU SAMA# Zajímavé články a tipy najdete i na našem blogu https://www.femarelle.cz/blog

Který Femarelle® si vybrat?

40+ První vrásky, změny nálad, vyčerpání a únava?
Femarelle® Rejuvenate obsahuje patentovaný fermentovaný sójový extrakt (DT56a), lněné semínko, vitamin B2, který pozitivně ovlivňuje hladinu energie i funkci a činnost nervové soustavy a přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Navíc v něm najdete i biotin pro krásné vlasy, pokožku bez vrásek a k ovlivnění vlhkosti sliznice.

50+ Návaly horka, noční pocení, problematický spánek, snížené libido a rozkolísaná váha?
Femarelle® Recharge pro ženy v menopauze obsahuje patentovaný fermentovaný sójový extrakt (DT56a), lněné semínko a vitamin B6, který podporuje regulaci hormonální aktivity, snížení únavy a vyčerpání, přispívá k normální činnosti nervové soustavy a energetického metabolismu a posiluje psychiku.

60+ Slabé kosti, zuby, vlasy, horší zrak a suchost sliznice?
Femarelle® Unstoppable pro ženy 60+ po menopauze obsahuje fermentovaný sójový extrakt (DT56a), vitamin B2, biotin, vitamin D a kalcium. Vitamin D přispívá k udržení normálního stavu kostí a ke snížení nebezpečí pádu a svalové slabosti (rizikové faktory pro vznik zlomenin ve věku 60+). Biotin a vitamin B2 pozitivně ovlivňují funkce nervového systému a psychiku, přispívají ke zvlhčování vaginální sliznice a spolu s vápníkem jsou důležité a nezbytné pro udržení normálního stavu kostí, zubu, pokožky a vlasů.

Femarelle® Recharge (50+), Rejuvenate (40+), Unstoppable (60+) jsou přírodní nehormonální doplňky stravy pro ženy.

Jak zatočit s návaly nejen v létě - 5 užitečných tipů:

1. Používejte lehké oblečení - pokud nemáte tendenci se potit, noste 100% bavlněné oblečení. Přestože bavlna „dýchá“, absorbuje také vlhkost a pot a tedy i nepříjemný pocit, že máte na sobě mokrý hadr. Pokud se potíte, vyzkoušejte oblečení z materiálu, který odvádí vlhkost, jako je “dry fit”, a to hlavně během dne, kdy nemáte možnost se převléknout.

2. Oblékejte se ve vrstvách - přizpůsobte oblékání jako „cibule“, což znamená, že vrstva nejblíže k tělu by měla být lehká, vzdušná a prodyšná, a nad tuto vrstvu přidejte snadno odnímatelné oblečení, jako jsou lehké bundy nebo svetříky, které vás zahřejí, když vlna vedra později odpoledne nebo navečer přejde.

3. Zmrazte mokrou žínku - namočte měkký hadřík a zmrazte jej, abyste jej mohli použít během návalu horka. Jen ho nezapomeňte vyndat ve správnou chvíli z mrazáku ven.

4. Sledujte svůj jídelníček - vyvarujte se kořeněných potravin, kofeinu a alkoholu. Když pracujete, zkuste jíst studená jídla, jako například salát a ovoce.

5. Obnovte hormonální rovnováhu - návaly horka jsou způsobeny poklesem hladiny estrogenu, což vás uvádí do stavu chronické hormonální nerovnováhy. Chcete-li obnovit rovnováhu, zkuste Femarelle® Recharge a postarejte se o přechod menopauzy rychle a efektivně.

Více informací na FB , IG nebo www.femarelle.cz

Nápovědu na soutěžní otázku najdete na https://www.femarelle.cz/pripravky

Ze všech správných odpovědí vybereme 3 výherkyně/výherce, kteří se mohou těšit na přípravky z řady Femarelle dle vlastního výběru.

Vybírat můžete z těchto přípravků:
a) Pro ženy 40+ Femarelle Rejuvenate
b) Pro ženy 50+ Femarelle Recharge
c) Pro ženy 60+ Femarelle Unstoppable

Zdroj: Medindex, spol. s r.o.

Zdroj: Medindex, spol. s r.o.