Opotřebení kloubů je znát už po třicítce!

Za bolestmi kloubů se mohou skrývat různé příčiny. Těmi nejčastějšími může být věk, nadváha a nadměrná fyzická zátěž. Bolesti kloubů se ovšem netýkají jen seniorů, protože první známky opotřebení se mohou u některých objevit už po třicítce. Začněte o své klouby pečovat dříve, než se objeví první známky opotřebení. Jak? Pravidelným pohybem a PROENZI!

I klouby si vyžadují tu správnou péči

Klouby s přibývajícím věkem ztrácí pružnost, a proto je vhodné dopřát jim komplexní výživu. Kompletní špičková kloubní výživa Proenzi přispívá k udržení zdraví kloubů, a tím k udržení pohyblivosti a zajištění soběstačnosti, a to i ve vyšším věku. Základem zdravých kloubů je přiměřená pohybová aktivita, zdravý jídelníček a kvalitní kloubní výživa.

Proenzi, nejkomplexnější kloubní výživa s chondroitinem, glukosaminem a kolagenem. Proenzi 3 Plus obsahuje Unique MSM a ExPur complex složený z kolagenu typu II a vitaminu C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro správnou funkci chrupavky a kostí a chondroitin a glukosamin, základní stavební složky kloubní chrupavky a pojivových tkání jako jsou kosti, vazy a šlachy. Proenzi Intensive obsahuje složení s vylepšeným vstřebáváním s výtažky z vrby bílé (Salix alba) a kurkumy dlouhé (Curcuma longa), které přispívají k udržení zdraví, pružnosti a pohyblivosti kloubů. Součástí je extrakt Boswellia serrata přispívající k normální funkci kloubů a vitamin C přispívající k tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavky. 

Proenzi, jasná volba pro vaše klouby a váš aktivní život!

Zdroj: STADA PHARMA CZ s.r.o.Nápovědu najdete na https://www.klubzdravi.cz/proenzi

Ze všech správných odpovědí vybreme 10 výherců, kteří obdrží balíček pro podporu pohybového aparátu od PROENZI.