Nová deskovka PSINA přináší dobrodružství, kde se spojí svět lidí a psích parťáků. Zahrajete si nejen vy, ale i vaši čtyřnozí kámoši! Táhnete kostkou, posouváte se po plánu a občas na vás čeká úkol, který splníte se svým pejskem. A když přijde na něj přijde řada, to bude teprve pravá psí zábava! Chcete s chlupáčem porazit kámoše a jejich mazlíčky? Tak se s námi pusťte do PSINY… SPOKOPSINY!

Konečně něco, při čem můžeme zapojit i naše psí parťáky!

Zdroj: SpokojenyPes.cz s.r.o.Člověče nezlob se, ale večery plné deskových her si vaši parťáci moc neužijí. Tedy pokud nepočítáte pobíhání okolo stolu a čekání na podrbání. Psi jsou samozřejmě ve vaší přítomnosti rádi za všech okolností, ale daleko více si to užijí, pokud se budou moci hry také zúčastnit.

Pokud přemýšlíte, že si ozvláštníte herní večery, s PSINOU určitě nešlápnete vedle. Hodí se jak k rodinné sešlosti, zábavnou párty nebo i na fajn večer s kamarády. Hru můžete hrát se jen svým hafanem, nebo i proti proti kamarádům a jejich mazlíčkům.

Princip hry je založen na tom, že páníčkové hází kostkou a postupují po hracím poli. Když stoupnou na políčko s úkolem, tak jej plní spolu s hafanem. Věřte, že se u hry skvěle zasmějete, protože na vás čeká 100 kartiček s úkoly, které jsou opravdu pestré a hravé.

Správnou odpověď najdete na: www.spokojenypes.cz/psina/

Zdroj: SpokojenyPes.cz s.r.o.

Ze všech správných odpovědí vylosujeme 6 výherců, kteří se mohou těšit na deskovku PSINA – první hru pro psy a jejich páníčky.

Zdroj: SpokojenyPes.cz s.r.o.