Na Bystřicku najdete malebná městečka, historické poklady a zábavu pro celou rodinu i pro odvážné. Přidejte k tomu wellness pobyt ve čtyřhvězdičkovém hotelu Ala hotel, a tip na vaši zaslouženou dovolenou je tady.

Vydejte se po stopách Pernštejnů – rodu, jenž psal historii

Vysočina, to není jen atmosféra jako u babičky. I v tomto kraji najdete historii, za kterou jezdí lidé z celého světa. Nejpohádkovějším hradem, který by měl alespoň jednou za život navštívit každý, je hrad Pernštejn. Rozhodně stojí za vidění i mnoho zřícenin, kterými je Bystřicko téměř poseto.

I u nás máme ferraty

Vysočina láká také k vyzkoušení netradičních nebo adrenalinových sportů. Věděli jste, že v blízkosti obce Vír zažijete dobrodružství v podobě ferratových stezek? Ty zdoláte s pomocí sedáku, přilby, karabin a jisticích lan. Na milovníky cyklistiky tu čekají také singletracky a nejrůznější traily.

Zdroj: Koruna Vysočiny, z.s.Tipy na jednotlivé výlety najdete na webu www.korunavysociny.cz

Vyrazte za příjemnou atmosférou tradiční Vysočiny

Díky své rozmanitostí je město Bystřice nad Pernštejnem srdeční záležitostí mnoha turistů. Historické centrum se starou radnicí a kostelem sv. Vavřince, muzea, park miniatur, Centrum Eden – zábavní a poznávací park pro malé i dospělé a nepřeberné množství sportovního vyžití. Pokud k tomu přidáte i skvělé restaurace a útulnou kavárnu, stane se z návštěvy tohoto města nezapomenutelný zážitek.

Nápovědu najdete https://bit.ly/390HdPb

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně jednoho výherce, který vyhrává s Korunou Vysočiny a Ala hotelem 3 dny a 2 noci v úžasném prostředí města Bystřice nad Pernštejnem v celkové hodnotě 5 100 Kč.