Ať už si chcete zlepšit své stávající jazykové znalosti, nebo se naučit úplně novou řeč, nejefektivněji to půjde při individuálních lekcích s rodilým mluvčím. A přesně to – tedy kurzy šité na míru s lektory z řad rodilých mluvčích – můžete vyhrát v soutěži s jazykovou školou Berlitz.

Jazyková škola s nejdelší historií a unikátní metodou výuky
Berlitz se již tradičně specializuje na individuální výuku cizích jazyků formou „one-to-one“ lekcí. Studijní plán vám tu sestaví přesně podle vašich cílů a lektor, rodilý mluvčí, se věnuje pouze vám. Určíte si i čas, místo, intenzitu, téma lekcí, případně další požadavky. Lektoři používají unikátní metodu Berlitz – výuka probíhá přímo v cílovém jazyce bez překladu – tedy způsobem, jakým jste se naučili svůj rodný jazyk: přirozeně a bez „biflování“. V nabídce je více než 40 jazyků včetně češtiny pro cizince.

Zdroj: Berlitz

Metoda Berlitz – efektivně k aktivnímu použití cizího jazyka

• Individuální výuka – jen vy a lektor – s důrazem na aktivní komunikaci.
• Lektoři jsou výhradně rodilí/bilingvní mluvčí.
• Výuka probíhá bez překladu – mluvíte i myslíte v cílovém jazyce.
• Gramatiku si osvojujete přirozeným způsobem.
• Cílená příprava na reálné situace podle potřeb studenta.
• Osobní přístup a pečlivé sledování pokroku zaručují dosažení stanovených cílů.

Učte se ve vlastním tempu
Berlitz nabízí studentům výuku v hygge učebnách v centru Prahy, pro vyznavače virtuálního prostředí jsou připravené online lekce a obojí lze i kombinovat. Vybrat lze různou délku a intenzitu kurzů, od několikadenních až po ty dlouhodobé. Lekce tak mohou probíhat jednou týdně nebo několik hodin každý den – opět záleží na preferencích a potřebách studenta. Lze tak například „jen“ udržovat stávající znalost jazyka nebo se zcela ponořit do výuky s programem Total Immersion® (případně jeho zkrácenou variantou Immersion Light) a za týden se posunout až o jednu jazykovou úroveň Berlitz.

Zdroj: Berlitz

Berlitz Flex – revoluce ve výuce jazyků
Kombinuje individuální lekce vedené lektory se samostudiem na interaktivní platformě, která je k dispozici nonstop. Nic nestahujete, lekce si plánujete podle sebe a učíte se v čase i místě, které vám vyhovuje.

Pro děti a teenagery jsou k dispozici doučování i individuální kurzy pro děti od čtyř let až po studenty 16+ včetně letních zážitkových táborů s výukou angličtiny a studijních materiálů s motivy National Geographic Learning.

Nápovědu najdete na www.berlitz.cz

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 3 výherce, kteří získají jednu ze tří hlavních cen od Berlitz Praha a 150 prvních správných odpovědí získá poukaz na jazykový kurz Berlitz Praha.

HLAVNÍ VÝHRA – individuální jazykový kurz Berlitz dle vlastního výběru v rozsahu 20 lekcí a 6měsíční licence Berlitz Flex – 39 300 Kč.
2. a 3. MÍSTO – 6měsíční licence Berlitz Flex – v hodnotě 14 940 Kč.

Zdroj: BerlitzVyhrává každý, kdo se zúčastní! 
150× poukaz v hodnotě 1 000 Kč na jakýkoli jazykový kurz v Berlitz Praha – pro všechny, kdo se zúčastní a splní podmínky. Platnost poukazu je do konce roku 2022.