Náš záměr je stát se jedním z největších e-shopů v Česku i na Slovensku a nabízet nejširší sortiment moravských, českých, slovenských ale i zahraničních vín.

Kontaktujeme dále vinaře z různých koutů Evropy a zásobujeme náš sklad skvělými víny, která jsou na našem trhu novinkou. Sklad vín máme ve Velkých Bílovicích a jak je známo a říká se: ,,v srdci vinařské oblasti“

Na e-shopu jsme hodně aktivní. Ať už se jedná o vinaře z našeho sortimentu, kde podporujeme jejich prodej nebo popisujeme vinařské oblasti, snoubíme vína s jídlem a mimo jiné píšeme i blog. Vše naleznete pod jednou střechou e-shopu. Tím poskytujeme unikátní zážitek, který se liší od běžných nákupů v obchodě s vínem. Rychle jsme získali popularitu mezi milovníky vína a během krátké doby jsem se stali jednou z vyhledávaných online platforem pro prodej vín.

Na Vinozoom zakoupíte nejen samostatné láhve, které jsou samozřejmostí, ale nabízíme také speciální balíčky vín, jako jsou například balíčky z jednoho regionu, balíčky vín k jídlu nebo balíčky vín podle preferovaných chuťových profilů zákazníka. Díky této široké nabídce si zákazníci mohou vybrat vína přesně podle svých představ a preferencí.

Vína balíme do speciálních certifikovaných kartonů pro mezinárodní přepravu, které zaručí maximální bezpečí křehkého nákladu. S přepravní společností spolupracujeme s naprostou přesností dodání. Máme 100% jistotu, že balíky doručí včas a v pořádku.

Jsme online i na sociálních sítích jako je Facebook a Instagram, kam přidáváme aktuální zajímavé příspěvky, nebo také probíhající soutěže o vína.

Již druhým ročníkem jsme využili příležitosti stát se Generálním partnerem prestižní soutěže Vinařství roku. Zákazníci mají jedinečnou exkluzivitu k zakoupení všech balíčků finalistů soutěže. 

Je pro nás důležité poskytnout zákazníkům servis prvotřídní kvality od výběru vín na narozeninovou akci, až po romantickou večeři při svíčkách s doručením až ke dveřím. Rádi vám s výběrem pomůžeme.

Heslo: Každé víno má svého majitele.

Nápovědu najdete na https://www.vinozoom.cz/

Zdroj: LIPERA s.r.o.Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 3 výherce, kteří obdrží balíček vín od moravských vinařů: