Clinic for Luck je renomovaná klinika, na které působí profesionální tým v čele s předními specialisty na plastickou chirurgii. Nabízíme nadstandardní služby a garantujeme pouze tu nejvyšší kvalitu. Naši zkušení chirurgové přistupují ke každému pacientovi individuálně s maximálním respektem k jeho přáním a potřebám i s ohledem na přirozený výsledek zákroku.

Nejoblíbenějším zákrokem na klinice Clinic for Luck je operace očních víček, díky které získáte projasněný pohled a mladistvou vizáž. Pokud vás trápí převislá víčka, oteklé nebo unavené oči či takzvané „pytle pod očima“, pak je operace víček ideálním řešením. Zákrok je velmi snadný, rychlý, nevyžaduje dlouhodobou rekonvalescenci a má dlouhodobý efekt.

Ženy často vyhledávají augmentaci prsou, při které je možné ňadra zvětšit nebo zmenšit podle potřeb klientek. Augmentaci prsou lze také spojit s modelací prsou, při níž se dá dosáhnout požadovaného tvaru a pevnosti prsou a symetrických ňader. Modelaci prsou volí ženy, které trápí povislá a povolená ňadra, jejich nerovnoměrná velikost nebo tvar prsních dvorců.

Zdroj: Clinic for Luck s.r.o.

U mužů i žen je populární abdominoplastika neboli plastická operace břicha. Díky ní je možné odstranit povislý podbřišek, přebytečnou kůži a zpevnit povolené břišní svaly. Tento zákrok obvykle volí klienti, kterým se i přes správnou životosprávu, zdravý životní styl a cvičení nedaří dosáhnout štíhlejšího vzhledu a estetických linií v oblasti břicha. Existuje několik druhů abdominoplastiky a operaci se velmi často spojuje s liposukcí, při které dojde k odstranění přebytečného podkožního tuku.

Na klinice Clinic for Luck provádíme také další zákroky, jako je plastika nosu, uší, končetin, intimních partií, obličeje, facelift a řadu dalších.

Zdroj: Clinic for Luck s.r.o.Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 2 výherce, kteří vyhrávají vouchery v hodnotě 10 000 Kč a 2 000 Kč.

Nápovědu najdete na www.clinicforluck.cz