K tomu Vám pomohou jedinečné a luxusní služby v kosmetických a relaxačních centrech ToWell. Objednejte se na www.towell.cz!

Pokud se chcete cítit plná energie, vyzkoušejte naprosto úžasné kosmetické ošetření pleti či smyslnou masáž. Chcete si vyčistit hlavu, otevřít se novým myšlenkám a zároveň u toho získat pevnější pokožku? Relaxujte u procedury přístrojové celotělové lymfodrenáže.

Zdroj: The One Wellness s.r.o.

Když Vám někdo řekne, že jste skutečně omládla, možná jste byla na ošetření HIFU Ultheralift či Thermage. Chcete do plavek, cvičíte a upravila jste si jídelníček, podpořte svou snahu Elektromagnetickou redukcí tuku či Kryolipolýzou. Ve službách Towell si můžete dopřát luxusní kosmetické procedury, lymfodrenáže, masáže, hubnoucí procedury a mnoho dalších zážitků pro Váš lepší den ať se děje cokoliv.

Zdroj: The One Wellness s.r.o.

Pobočky Towell jsou v Praze, Brně a Plzni. Centra Towell Vás uchvátí propracovaností svých služeb, využitím té nejmodernější techniky v rukou profesionálů a za přijatelné ceny. Můžete se kdykoliv sama objednat na stránkách www.towell.cz. Bude pro Vás připravené překvapení.

Každý měsíc jsou vybrané služby z každé kategorie výrazně zlevněné, a tak můžete vyzkoušet i nová ošetření, či jen velmi výhodně zakoupit Vaše oblíbené.

Zdroj: The One Wellness s.r.o.

Nyní na webu najdete speciální slevový kód na všechny naše služby, který platí po celý tento týden. Pojďte se objednat, služby si předkoupit nebo nás kontaktujte na tel. +420 723 286 778 a my Vám s výběrem služeb pomůžeme. Tým Towell se těší na Váš jedinečný zážitek.

Nápovědu najdete na https://towell.cz

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 3 výherce, kteří vyhrávají:

Zdroj: The One Wellness s.r.o.1. vylosovaný: Omlazující balíček (Thermage 90 min, Kosmetické ošetření pleti PREMIUM-CARE 90 min) v hodnotě 7.498 kč 
2. vylosovaný: Hubnoucí balíček (10x Celotělová přístrojová lymfatická masáž 50 min + 4x Kryolipolýza 50 min + 5x Laserová lipolýza 20 min) v hodnotě 7.897 kč 
3. vylosovaný: Relaxační balíček (3x 60 min masáže dle vlastního výběru + 5x Kalhotová přístrojová lymfodrenáž 50 min) v hodnotě 5.498 kč 

Zdroj: The One Wellness s.r.o.