Společnost Motorola oslavila v letošním roce uvedení 10. generace oblíbené rodiny telefonů moto g. K tomuto výročí nadělila zákazníkům jedinečný dárek v podobě inovativního smartphonu moto g100. Díky výjimečnému procesoru nabízí tento telefon skvělý výkon, který poskytuje neuvěřitelný herní zážitek. Smartphone disponuje také vynikajícím kamerovým systémem a kompatibilitou s novou platformou společnosti Motorola – Ready For. Tato nová vymoženost umožňuje uživatelům práci na velké obrazovce, přináší vylepšený zážitek z videohovoru, multitasking a mnohem více díky snadnému propojení smartphonu s monitorem nebo televizí.Další předností nového moto g100 je baterie s kapacitou 5000 mAh, která ho udrží nabitý více než dva dny. 


Zdroj: zdroj Motorola

Velký displej pro sledování filmů i hraní her
Hvězdný výkon nového smartphonu moto g100 doplňuje 6,7-palcový displej CinemaVision, který rozšiřuje možnosti mobilní zábavy. Nechte se vtáhnout do děje napínavých filmů díky ultraširokoúhlé obrazovce s poměrem 21:9, jaký používá filmový průmysl a vychutnejte si obnovovací frekvenci 90 Hz, která udržuje plynulý a stabilní obraz, takže celou akci zvládnete bez přerušení. Díky velkému barevnému rozsahu a certifikaci HDR10 září obsah v živých a realistických barvách s vylepšeným jasem a kontrastem.Výkonný procesor zajišťuje, že se grafika při hraní her načte dvakrát rychleji než u předchozích modelů. Hry díky tomu vypadají a fungují lépe než kdykoliv předtím. Funkce Qualcomm® Snapdragon Elite Gaming™ přináší všem gamerům pokročilé přizpůsobení, ultrarealistickou grafiku a bleskovou rychlost.
Zdroj: zdroj Motorola
5 objektivů zajistí kvalitní fotografie za jakýchkoli podmínek
S telefonem moto G100 a jeho trojicí zadních fotoaparátů uděláte fantastické fotografie. Hlavní objektiv dokáže fotit v rozlišení až 64 Mpx, kde se neztratí jediný detail. Se širokoúhlým 16Mpx objektivem nafotíte krásné fotky se záběrem až 117°. Vestavěný prstencový přísvit Macro Vision kamery vám umožní přiblížit se pětkrát blíže k objektu ve srovnání se standardním objektivem a zachytit i ty nejdrobnější detaily. Na přední straně smartphonu moto G100 se pak nachází duální kamera v kombinaci 16 + 8 Mpx pro dokonalá selfie. 
Zdroj: zdroj Motorola

Nový moto g100 představuje nový režim Dual Capture, který pozvedne vaše zážitky z videa – nahrávejte současně pomocí zadní a selfie kamery a natáčejte současně sebe i objekt před vámi tak, aby vám neunikla žádná část příběhu. Společnost Motorola také představuje novou technologii Audio Zoom v moto g100, která využívá pokročilé mikrofony k zachycení zdroje zvuku vašeho objektu a filtruje okolní hluk a hlasy pro čistší a profesionálnější výsledek.

Nápovědu hledejte na webových stránkách Motoroly.

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 1 výherce, který vyhrává Smartphone Motorola moto g100.