Přemýšlíte, kam se vydat na rodinnou dovolenou, romantický víkend ve dvou nebo wellness pobyt s kamarádkou? Navštivte hotel Savannah a dopřejte si nezapomenutelné dny plné skvělého jídla, zážitků a odpočinku.

Hotel Savannah se nachází na jižní Moravě, nedaleko historického města Znojma. Díky své výhodné poloze je skvělým výchozím bodem pro Vaše výlety.

Hotel nabízí ubytování v 72 dvoulůžkových pokojích, 6 apartmá a 1 Savannah Suite. Každý pokoj je klimatizovaný a disponuje vanou. Součástí vybavení je také minibar, Smart TV, připojení Wi-Fi a trezor. Pokoje jsou prostorné a slunné, některé mají i terasu. Prohlédnout si všechny typy pokojů a vytvořit rezervaci můžete přímo ZDE. Nespornou výhodou je možnost parkování před hotelem zdarma. Potěšeni budou také majitelé domácích mazlíčků, jelikož hotel umožňuje pobyt se psem za poplatek.

Zdroj: Palasino Group, a.s.

À la carte restaurace nabízí české i zahraniční speciality. Menu, ze kterého si určitě vyberete, se pravidelně obměňuje dle ročního období tak, aby byly použity nejčerstvější sezónní suroviny. Další typem stravování je oblíbený All Inclusive, který zahrnuje nejen bohaté snídaně, obědy a rozmanité večeře formou rautu, ale také neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů.

Zdroj: Palasino Group, a.s.

V nádherném prostředí Lobby baru si můžete vychutnat skvělou kávu, alkoholické a nealkoholické nápoje nebo si popovídat u výborného Čaje o páté.

Určitě nezapomeňte navštívit nově otevřený vinný sklep, který se nachází v suterénu hotelu. Vychutnejte si sklenku vína od těch nejlepších místních malých i velkých vinařů v moderním prostředí. Zkušený personál Vám rád poradí s výběrem vína nebo Vás provede degustací. Plánujete oslavu? Vinný sklep je ideální volbou pro pořádání akcí tohoto typu.

Zdroj: Palasino Group, a.s.

Nově zrekonstruované Wellness & Spa centrum Vás okouzlí velkým plaveckým bazénem, relaxačními místnostmi i saunovým světem. Nesmí chybět ani široká nabídka masáží a koupelí. Všechny procedury pomáhají regenerovat unavené svaly a navodit pocit uvolnění.

Zdroj: Palasino Group, a.s.

Hotel Savannah je vhodným místem pro pořádání školení, konferencí a teambuildingů. Díky variabilním konferenčním místnostem je možno v hotelu pořádat malé i velké setkání.

Ať už vyrazíte s kamarádkou, partnerem nebo rodinou, tým hotelu Savannah se postará o to, aby Vám nic nechybělo. Pro lehčí orientaci se můžete inspirovat v sekci Pobytové balíčky.

Chtěli byste pobyt někomu darovat? Není nic jednoduššího, než zakoupit dárkový poukaz.

Aby Vám neunikla žádná novinka, sledujte hotel Savannah také na sociálních sítích Facebook a Instagram.

Nápovědu najdete na https://www.hotel-savannah.com/

Zdroj: Palasino Group, a.s.Ze všech správných odpovědí vylosujeme 1 výherce, který vyhrává pobyt pro 2 osoby s All Inclusive stravováním a vstupem do wellness v hodnotě 7 500 Kč.