Nový sortiment dekorací pro dům najdete v prodejnách i na eshopu pod zastřešujícím názvem EGLO Living. Vybírat můžete z praktických a přitom designových taburetů, dekorativních přikrývek a polštářků, stoly a stolky můžete zkrášlit některým z našich svícnů a tácků.

Prázdná místa na zdech zaplníte některým z decentních obrazů, nebo si můžete pořídit rám pro své vlastní fotografie či umělecká díla. Interiér doma pozvednete třeba i jednou z ručně vytvářených figurálních sošek. Umělé květiny téměř k nerozeznání od těch živých potom udělají radost všem těm, kdo nechtějí mít starosti s jejich pravidelnou zálivkou. Katalog EGLO Living je pestrý nejen počtem druhů jednotlivých doplňků, ale také designovými styly. Nejvýraznější prostor dali autoři výrobků následujícím stylům.

Zdroj: EGLO CZ+SK s.r.o.

Katalog EGLO Living je náležitě pestrý, aby si v něm vybrali příznivci všech bytových stylů. Velkou výhodou těchto bytových doplňků a dekorací je fakt, že designové korespondují s konkrétními řadami svítidel. Můžete si tak každou místnost sladit ve svém oblíbeném stylu. Nejenže se v interiéru budete cítit skutečně dobře, ale navíc vzbudí také obdiv vašich návštěv. Trendy poslední doby jsou například Brass Chic (elegance v kombinaci s černou a mosazí), minimalismus, přirodní tóny, ale třeba také insustrail vintage prvky, nebo „classy“ elegance.

Nápovědu najdete na https://www.eglo.cz/

Zdroj: EGLO CZ+SK s.r.o.Ze všech správných odpovědí vybereme 3 výherce, kteří obdrží jeden ze tří poukazů na nákup v hodnotě 2 000 Kč, který může uplatnit buď na jedné z kamenných pražských prodejen (Praha 9 – Horní Počernice, Praha 13 – Stodůlky), nebo na eshopu eglo.cz. Zboží si můžete vybrat v nabídce EGLO dle svého vkusu.