5 důvodů, proč pleť na podzim a v zimě stárne rychleji

1. V ovzduší je prokazatelně méně vlhkosti.
2. Často v zimě používáme stejnou péči o pleť jako v létě.
3. V podzimním a zimním období se smog plný volných radikálů drží více při zemi.
4. Nechráníme pleť před působením sluníčka.
5. V tomto období se zvyšuje úroveň stresu. Proces obnovy pleti je tedy pomalejší.

Jaké je řešení?

Holistický celostní přístup zaručí trvalé výsledky, krásný pocit hebkého hydratovaného těla i psychické rovnováhy. Je to péče skutečná, respektující a časově nenáročná.

Čistě přírodní kosmetika navíc nebude pleť dodatečně dráždit. Neobsahuje žádné syntetické složky. Přírodní ingredience, bylinné extrakty a esenciální oleje nabízí výživu, regeneraci a ochranu navíc.

BEWIT Cleanser je přírodní čistící olejové sérum, které pleť perfektně odlíčí, do hloubky vyčistí a zanechá ji nádherně svěží a v rovnováze.

BEWIT C60 Unique Duo je skutečný elixír mládí pro pleť. Molekula C60 a další bioaktivní složky se vyznačují silným anti-aging efektem. Sada obsahuje sérum a balzám pro dvoufázovou péči.

BEWIT BIO Esenciální voda z růže damašské představuje vzpruhu pro vaši unavenou pleť, kterou zklidní, zpevní a hloubkově hydratuje.

BEWIT Family Balm měsíček a levandule pleť posílí, zklidní a navrátí jí pohodlí a uvolnění. Bravurně si poradí i s prasklinkami a drobnými nedokonalostmi. Je vhodný i pro ty nejmenší.

BEWIT Protect Mask je přírodní maska, která pleti zajistí hloubkovou detoxikaci a tu nejsilnější ochranu.

BEWIT Essential Skin Serum se postará o hloubkovou výživu pokožky a zanechá ji perfektně hydratovanou, vláčnou a v harmonii.

BEWIT je ryze česká firma, která vyrábí a dodává esenciální oleje certifikované terapeutické kvality (CTEO®), přírodní holistickou kosmetiku a další přírodní výrobky podporující zdravý životní styl. Vždy prosazuje a usiluje o maximálně ohleduplný přístup k přírodnímu prostředí. Základem jejich výrobků jsou esenciální oleje. Jejich čistotu a složení testuje ve vlastní laboratoři.

Nápovědu na soutěžní otázku najdete na https://bewit.love/technologie-a-principy/

Zdroj: BEWIT Natural Medicine, s.r.o.

Ze všech správných odpovědí vybereme 3 výherkyně/ výherce, kteří dle vylosovaného pořadí vyhrávají přírodní kosmetiku BEWIT.

1. cena: BEWIT C60 Balm + BEWIT Esenciální voda z růže damašské v hodnotě 2.792Kč
2. cena: BEWIT Cleanser + BEWIT Esenciální voda z neroli v hodnotě 1.383 Kč
3. cena: BEWIT Lifting mask v hodnotě 1.120Kč

Zdroj: BEWIT Natural Medicine, s.r.o.