Toto místo je ideálním místem pro rodinnou, skupinovou i individuální rekreaci, pro různé společenské a firemní akce – svatby, narozeniny, večírky, diskotéky, semináře, konference a podobně. Výjimečná poloha hotelu Kilián v bezprostřední blízkosti Lipna, rekreačního areálu Lipno-Kramolín, kláštera ve Vyšším Brodě, hradu Vítkův hrádek a dalších unikátních míst Vyšebrodska a Lipenska umožňuje návštěvníkům hotelu prožít atraktivní dovolenou v kteroukoliv roční dobu.

Ředitel hotelu Jeroen Smit je vynikajícím muzikantem, kytaristou, hráčem na elektronické varhany a zpěvákem. Společně s manželkou Andreou pořádají pro své hosty večerní hotelové koncerty.V hotelových restauracích si můžete pochutnat na originálních jídlech mezinárodní kuchyně a vychutnat si nejkvalitnější moldavská vína od partnerské společnosti MOLD VIN CZ s.r.o.

Zdroj: Ing. Zdeněk Zbytek

Kdo jednou navštívil magickou Šumavu, prameny Vltavy, Plešné a Čertovo jezero, kdo měl možnost plavit se po Vltavě od Soumarského mostu Mrtvým luhem do Nové Pece a z Vyššího Brodu až do Českého Krumlova, kdo se brodil  vltavskými  Čertovy proudy a slézal Čertovu stěnu, kdo se v létě koupal či v zimě bruslil na Lipně, kdo navštívil starobylé hrady Rožmberk a Vítkův hrádek, kapli svatého Prokopa v Loučovicích, kostel v horské osadě Svatý Tomáš, Schwarzenberský kanál, Vyšebrodský klášter a řadu dalších a dalších krásných přírodních i historických míst na Lipensku, Vyšebrodsku a Hornoplánsku, bezesporu si stejně jako já (od roku 1970) Šumavu, Vltavu a Lipno zamiluje  na celý život.

Osud tomu chtěl, že jsem měl možnost navštívit padesát zemí světa a v nich celosvětově známá místa. Za všechny jen namátkou vzpomenu křížovou cestu a hrob Krista v Jeruzalémě, Betlém, kláštery Meteory v Řecku, hrad Castelo na Rhodosu, Sixtinskou kapli ve Vatikánu, Louvre  ve Francii, ostrov Capri v Itálii, Egyptské pyramidy,  místo zrození bohyně Afrodité na Kypru, gruzínskou Mcchetu, Bachčisaraj na Krymu, Bajkal na Sibiři, Ermitáž a Petrodvorce v Sankt Peterburgu i Chrám na krvi v Jekaterinburgu. Plavil jsem se po řece Leně v Jakutsku, koupal se v Černém moři  v Soči a na Krymu, pil nejlepší vína v podzemním vinařském městě Cricova v Moldávii, jedl  sobí maso v Narjan Maru za polárním kruhem.....Ale nikde na světě jsem neviděl tak unikátní kombinaci nádherné  přírody se starobylými historickými místy jako je tomu  v Jižních Čechách, na Šumavě a na Lipensku.

  • PŘÍJEMNÉ UBYTOVÁNÍ
  • KVALITNÍ DOMÁCÍ KUCHYŇ
  • NEJLEPŠÍ MOLDAVSKÁ VÍNA
  • KRÁSNÉ ATRAKTIVNÍ PROSTŘEDÍ S MOŽNOSTÍ VÝLETŮ ZA PŘÍRODMÍNI KRÁSAMI ŠUMAVY A KULTURNÍMI PAMÁTKAMI VE SVÉM BLÍZKÉM OKOLÍ
  • SPORTOVNÍ VYŽITÍ VE VODĚ, NA CYKLOSTESKÁCH, TENISOVÉM KURTU, PŘI PĚŠÍCH TŮRÁCH, V AREÁLU KRAMOLÍN
  • NÁVŠTĚVY STEZKY V KORUNÁCH STROMŮ
  • VYUŽITÍ NABÍDKY HOTELU K NÁVŠTĚVĚ SAFARY A RYBAŘENÍ
  • SAUNA, KONGRESOVÝ SÁL A MNOHO DALŠÍHO

Nápovědu najdete na www.hotelkilian.cz

Zdroj: Hotel Kilián

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 1 výherce, který vyhrává prodloužený víkendový pobyt (3 noci, čtvrtek - neděle) v jednom z apartmánů hotelu Kilián****, s polopenzí pro dvě osoby, ve vybraném termínu mezi 1. září až 30. září 2021, v hodnotě 7 500,- kč.