Hotel & restaurace
Augustiniánský dům je luxusní rodinný wellness & spa hotel, který nabízí 25 pokojů v pěti kategoriích. Zde mohou hosté relaxovat s přáteli, uspořádat  svatbu, firemní akci nebo si naplno užít svůj wellness pobyt. Součástí hotelu je také vyhlášená restaurace Symfonie se zastřešenou terasou a nabídkou grill & music. V soutěži TOP LIFE CZECH, hodnotící kvalitu českých gastronomických zařízení restaurace obhájila dva 2 Zlaté lvy, kteří potvrzují vrcholnou gastronomii.

Zdroj: archiv Hotel

Wellness retreat centre – Zahrada 6 smyslů
Wellness centrum zahrnuje několik typů saun a parních lázní. Součástí wellness je bazén  s teplotou 32°, whirlpool s teplotou 36°, ochlazovací bazének a relaxační zóna s lehkým občerstvením. Doporučujeme vyzkoušet originální Augustiniánskou masáž nebo masáž Sv. Tomáše. Myšlenka wellness je přenesena i do Zahrady 6 smyslů, která má několik zastávek, korespondující s lidskými smysly. Nejedná se o klasickou komentovanou procházku, ale o originální meditační rituál, který je zasazen do míst, kde odpočívali mniši Augustiniánského řádu.

Zdroj: archiv Hotel

Meditační jurta
Novinkou je meditační jurta,  která nabízí originální cestu ke zklidnění, rozjímání a naladění se na sám sebe. Účelem jurty je se zastavit, zaměřit se například na vědomé dýchání, nalezení duševní rovnováhy a především na svůj vnitřní svět.  V přeneseném slova smyslu, lze jurtu vnímat jako „chrám ticha“, kde kromě práskání dřeva v krbu, můžete vnímat zpěv ptáků a šumění stromů.

Zdroj: TEKOO REALITY, s.r.o.

Dárkové poukazy
Pokud přemýšlíte o originálním dárku pro své přátele a blízké, doporučujeme vám vybrat si některý z našich wellness pobytů v hotelovém e-shopu. www.augustian-life.cz

Nápovědu hledejte na https://www.augustian-life.cz/darkove-poukazy

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 1 výherce, který vyhrává relax na jednu noc s večeří pro dvě osoby z e-shopu Augustian Life v Augustiniánském domě v Luhačovicích.