Již třináctým rokem inspiruje Wannado Festival Tour českou populaci k pohybu a pomáhá s výběrem vhodného sportu. Ať už vaše dítě sportuje nebo se teprve chystá, určitě jste řešili dilema, jaký sport je pro něj ideální. Wannado Festival Tour je prostor, na kterém najdete spolu s vašimi dětmi nejen odpověď, ale zároveň si rozšíříte obzory a zjistíte, jaké jsou možnosti v okolí. Pro rok 2023 Wannado Festival Tour rozšiřuje svůj zájem o oblast životního prostředí s cílem naučit rodiče a děti fungovat v souladu s přírodou. Dále rozšiřujeme svoji působnost díky našemu spojení s festivalem Bambule a Bezva Festem. Na naše společné akce naleznete vstupenky na webových stránkách Festivalu Bambule a Bezva Festu.

Zdroj: Wannado Festival Tour

Nečekejte u nás žádné nudné stánky s letáky. Festivalová tour cestuje po celé republice a na jednom místě prezentuje sporty tak, abyste si na ně mohli „sáhnout“. Poznáte trenéry, kterým vaše dítě svěříte. Zároveň vám akce umožní získat cenné informace o všem, co ke sportování patří. V průběhu celého dne na vás čekají různá exhibiční vystoupení, rozhovory se sportovci, autogramiády, program s animovanými maskoty, možnost zdolat unikátní překážkovou dráhu Wannado Ninja Race, zastřílet si na laserové biatlonové střelnici a další porce zábavy.

Více informací najdete na www.wannadosports.com
Nápovědu hledejte na https://www.wannadosports.com/festival/  nebo na  instagramovém profilu @wannadofestival_sportacek

Ze všech správných odpovědí vybereme 4 výherkyně/ výherce, kteří se mohou těšit na rodinnou vstupenky na Wannado Festival Tour 2023 na Hluboké nad Vltavou 5. srpna 2023.

Zdroj: Wannado Festival Tour