Juniorfest je mezinárodní filmový festival pro děti a mládež, který do pěti měst Plzeňského kraje přináší malým i velkým divákům několikadenní maraton filmových projekcí. Kromě filmů si můžete vybrat i z nabídky zajímavého doprovodného programu, praktických workshopů a kreativních dílen. Diváci se do kinosálů vrátí po dvou letech – třináctý ročník totiž musel vzhledem k pandemii proběhnout online. Hlavní část letošního ročníku se uskuteční od 5. do 11. listopadu 2021. Festivalovým centrem se stanou opět Domažlice, ale promítat se bude i v Plzni, Přešticích, Horšovském Týně a Dobřanech.

Juniorfest každoročně navštěvují tisíce malých i velkých diváků, kteří na velkém plátně chtějí vidět nové i starší snímky. Festival však není jen o filmech, ale také o hostech a doprovodném programu. Nejvyšší festivalové ocenění Zlatá rafička letos převezmou Petr Nárožný a Ivana Chýlková, které diváci mohou znát z řady oblíbených filmů. Hvězdnými hosty se však mohou stát i Vaše děti, stačí správně zodpovědět soutěžní otázku a čekat na slosování.

Zdroj: JUNIORFEST, z.s.

Nápovědu najdete na www.juniorfest.cz

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 1 výherce, který vyhrává VIP pobyt na Juniorfestu.

Zdroj: JUNIORFEST, z.s.Výhra obsahuje:

  • rodinné vstupné (2 dospělí + 2 děti)
  • pobyt v Hotelu Zlatá Včela v Domažlicích v termínu od pátku 5. do neděle 7. listopadu 2021, v ceně pobytu je zahrnuta snídaně
  • filmové akreditace pro 4 osoby
  • přeprava vozem do dalších festivalových měst
  • fotografie před fotostěnou
    Celková hodnota výhry činí 6 000 Kč.