Juniorfest je mezinárodní filmový festival pro děti a mládež, který v letošním roce do šesti měst Plzeňského kraje přináší malým i velkým divákům několikadenní maraton filmových projekcí. Kromě filmů si můžete vybrat i z nabídky zajímavého doprovodného programu, praktických workshopů a kreativních dílen. Diváci se mohou těšit i na hvězdné delegace, například tvůrce a herce z pohádky Princezna zakletá v čase 2 nebo německého herce Erdogana Atalaye, který se proslavil postavou vrchního komisaře Semira Gerkhana v legendárním seriálu Kobra 11.

Hlavní část letošního ročníku se uskuteční od 4. do 10. listopadu 2022. Festivalovým centrem se stanou opět Domažlice, ale promítat se bude i v Plzni, Přešticích, Horšovském Týně, Dobřanech a nově také v Klatovech.

Zdroj: Juniorfest

Juniorfest každoročně navštěvují tisíce malých i velkých diváků, kteří na velkém plátně chtějí vidět nové i starší snímky. Festival však není jen o filmech, ale také o hostech a doprovodném programu. Nejvyšší festivalové ocenění Zlatá rafička letos převzeme Veronika Freimanová, kterou diváci mohou znát z řady oblíbených filmů. Hvězdnými hosty se však mohou stát i Vaše děti, stačí správně zodpovědět soutěžní otázku a čekat na slosování.

Odpověď hledejte na www.juniorfest.cz

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 1 výherce, který obdrží VIP rodinné vstupné na JUNIORFEST.
Výhra je koncipována pro 4 osoby a obsahuje:
Zdroj: JUNIORFEST, z.s.

  • pobyt v Hotelu Zlatá Včela v Domažlicích v termínu od pátku 4. do neděle 6. listopadu 2022, v ceně pobytu je zahrnuta snídaně (hodnota 2 500 Kč / 1 noc v rodinném apartmá, celkem 5 000 Kč / 2 noci)
  • filmové akreditace pro 4 osoby (hodnota 250 Kč / 1 osoba, celkem 1 000 Kč / 4 osoby)
  • přeprava vozem do dalších festivalových měst (hvězdné plnění)
  • fotografie před fotostěnou (hvězdné plnění)