JUNIORFEST je mezinárodní filmový festival pro děti a mladé publikum, který letos na podzim míří již po šestnácté do kinosálů šesti měst Plzeňského kraje. Organizátoři připravili atraktivní program nejen pro děti a mladé publikum, ale zváni jsou všichni příznivci filmu. Potkat se známými tvářemi nejen z televizní obrazovky, navštívit workshopy, tvořivé dílny, výstavy a autogramiády mohou diváci v šesti festivalových dnech, letos 3. - 8. listopadu . Hlavním centrem festivalu budou tradičně Domažlice, ale na neméně zajímavý program lákají i ostatní festivalová města– Plzeň, Přeštice, Horšovský Týn, Dobřany a Klatovy.

Diskuze - IAM INFLUENCERDiskuze - IAM INFLUENCERZdroj: JUNIORFEST, z.s.

Festivalový program nabídne přehlídku filmových projekcí z celého světa, které nejsou běžně dostupné v české distribuci. Z filmů přihlášených do soutěže vybere ten nejlepší mezinárodní odborná porota v každé ze tří kategorií. Vedle úspěšných filmových snímků JUNIORFEST každoročně oceňuje i osobosti za přínos dětské kinematografii nejvyšším festivalovým oceněním – Zlatá rafička. Toto ocenění letos převezmou dva čeští herci – Jaromír Hanzlík a Pavel Nový.

Předání Zlaté rafičky - Josef DvořákPředání Zlaté rafičky - Josef DvořákZdroj: JUNIORFEST, z.s.

Hvězdnými hosty festivalu se však mohou stát i Vaše děti, stačí správně zodpovědět soutěžní otázku a čekat na slosování.

Odpověď hledejte na www.juniorfest.cz

Ze všech správných odpovědí vylosujeme 1 výhérkyni/ výherce, kteří se mohou těšit na rodinné vstupné na JUNIORFEST v termínu 3. - 8. 11.2023.
Výhra obsahuje:

  • pobyt v Hotelu Zlatá Včela v Domažlicích v termínu od pátku 3. do neděle 5. listopadu 2023, v ceně pobytu je zahrnuta snídaně (hodnota 2 500 Kč / 1 noc v rodinném apartmá, celkem 5 000 Kč / 2 noci)
  • filmové akreditace pro 4 osoby (hodnota 250 Kč / 1 osoba, celkem 1 000 Kč / 4 osoby)
  • přeprava vozem do dalších festivalových měst (hvězdné plnění)
  • fotografie před fotostěnou (hvězdné plnění)

Zdroj: JUNIORFEST, z.s.,

Zdroj: JUNIORFEST, z.s.