I v tomto roce budou občané malebné obce Zbožíčko, která je vzdálená 8km od Milovic, spolu s návštěvníky svědky zahájení již 4 sezóny rodinného Parku Joo, který svým hostům nabídne k ukázce poměrně velké množství exotických, ale i domestikovaných zvířat, jako jsou například tygři ussurijští, pumy americké, koně, kozy a mnoho dalších. V našem parku budou probíhat komentované prohlídky, aby ani jednomu z návštěvníků parku, ať se jedná o malé nebo velké, neuniklo nic o životě našich zvířat. Cílem těchto prohlídek je informovat a vzdělávat. Na konci této naučné stezky čeká každého krátký kvíz, který otestuje paměť a získané znalosti účastníka z komentované prohlídky. Naše zvířata jsou nedílnou součástí naší rodiny. Vždy když se nám narodí nějaké mládě, je to pro mě stejná radost, jako by se mi narodily vlastní děti. (dodává s úsměvem ředitel Národního cirkusu Jo – Joo a majitel parku - Patrik Joo.)

Zdroj: cirkusjojoo.cz

První český Národní cirkus Jo – Joo ani letos nevyrazil na své každoroční turné. Chceme své věrné fanoušky a všechny milovníky zvířat a zábavy pozvat k nám do Zbožíčka do Parku Joo, který i tento rok svým návštěvníkům nabídne řadu atrakcí, workshopů a rodinných aktivit. Návštěvníci si budou moci mimo jiné vyzkoušet řadu cirkusových disciplín. Vždy o víkendu čeká naše hosty bohatý doprovodný program.

V rámci nově připravovaného projektu s názvem Cirkus Jo – Joo pomáhá s úsměvem, chceme svým způsobem pomoci kultuře v ČR k jejímu oživení a zároveň oplatit svým fanouškům jejich snahu pomoci nám v nelehkých časech, kterými si náš cirkus procházel. Rozhodli jsme se tedy i letos rozdávat úsměvy dětem a dělat to co nás baví a oplatit tuto pomoc tak trochu po našem. Zveme tedy všechny dětské domovy, stacionáře a podobné organizace, které by měli zájem navštívit náš park, ať se nám v krátkém emailu představí a ozvou. Budeme rádi, když se dostane řada na spousty z vás.(popisuje projekt manažer cirkusu a Parku JOO  - Filip Gábor.)

Zdroj: cirkusjojoo.czPARK JOO otevírá své brány ve ZBOŽÍČKU 15, v okresu Nymburk již 1. července a na své návštěvníky se těší až do 27. srpna. Otevřeno vždy od čtvrtka do neděle a to od 10:00 do 17:00 hodin.

Nápovědu na soutěžní otázku najdete na www.cirkusjojoo.cz

Ze všech správných odpovědí vylosujeme 5 výherců, kteří se mohou těšit na rodinnou vstupenku do zábavného PARKU JOO.

Zdroj: cirkusjojoo.cz