Hlavní hrdinkou muzikálu Srdeční záležitost je Annie – žena v domácnosti, která v jeden den oslaví 50. narozeniny i 30. výročí svatby. Do svého muže Steva se zamilovala na první pohled a oba se milují i o třicet let a dvě děti později. Jen zapomněli, jak to tomu druhému říci… Zatímco se Annie ohlíží za svým životem a přemýšlí, zda ji jeho naplnění neminulo, je na pokraji objevení nového významu slova štěstí. Českou premiéru muzikálu uvede Divadlo Lucie Bílé 28. září 2023.

Autorka muzikálu Amanda McBroom se dostala na vrchol popových žebříčků s hitem „The Rose" oceněným mnoha cenami Grammy. Ze svých písní vytvořila příběh ženy, která stojí tváří v tvář krizi středního věku a s obrovským nadhledem a humorem se zamýšlí nad odvěkou hádankou zvanou „sebepoznání". Českou premiéru muzikálu Srdeční záležitost uvede Divadlo Lucie Bílé 28. září 2023.

LINK, kde soutěžící najde odpověď na otázku:
https://www.divadloluciebile.cz/repertoar/srdecni-zalezitost/

Zapojte se do soutěže a staňte se prvními diváky, kteří uvidí nový muzikál s Lucií Bílou v exkluzivní předpremiéře. Ze všech správných odpovědí vybereme 5 výherců dvou vstupenek na muzikál Srdeční záležitost v termínu 26. září od 19 hodin.