Toužíte po hladkém nebo vlnitém účesu bez námahy? Pak je profesionální parní žehlička na vlasy 2v1 BaByliss Steam Shine ST496E přímo pro vás!

Díky unikátnímu vyhřívacímu systému Advanced Ceramics™ je teplo rovnoměrně rozprostře po destičkách, které mají diamantovo-keramickou povrchovou úpravu. Žehlička má hned několik stupňů nastavení teploty až do 230°C, funkci rychlého nahřátí s LED indikátorem zapnutí, indikátorem teploty a nádobu na vodu. Navíc ještě integrovaný hřeben, který při tvorbě účesu udržuje vlasy rozčesané. Díky zaobleným krajům můžete vlasy nejenom vyžehlit, ale i vykouzlit nespoutané vlny! Parní systém vlasy hydratuje do hloubky, takže výsledkem jsou nádherně lesklé vlasy bez poškození. Ionizační funkce zároveň zabraňuje jejich krepatění.

Zdroj: BaByliss

Manipulace nemůže být rychlejší a jednodušší! Parní žehlička se totiž zahřeje již za 20 vteřin a po úpravě vlasů myslí i na automatické bezpečnostní vypnutí, kdybyste vy náhodou zapomněli. Díky 2,5m dlouhém otočném kabelu se nebudete muset tísnit u zásuvky. V balení najdete i teplovzdornou odkládací podložku, nádobku na vodu, dávkovač vody, silikonové krytky a rozčesávací hřebínky.

Parní žehlička BaByliss Steam Shine ST496E s 5letou zárukou je k dostání na www.bodylovers.cz

Zdroj: BaByliss

Ze všech správných odpovědí vylosujeme 2 výherkyně/ výherce, kteří se mohou těšit na žehličku na vlasy 2v1 BaByliss Steam Shine ST496E s diamantovo-karamickými destičkami.

Zdroj: BaByliss