ALPA Pedik - krém s včelím voskem, vitamínem E a panthenolem zabraňuje zbytnění pokožky chodidel a tvorbě otlaků.  Díky jeho zvláčňujícím účinkům zůstane pokožka vašich nohou jemná a měkká. A co navíc? Vaše nožky příjemně osvěží a provoní.

Specialistou na otlaky a ztvrdlou kůži chodidel je ALPA Pedik ve formě balzámu.  Základem je bambucké máslo a včelí vosk s lanolinem, které vydatně promastí a změkčí zbytnělou kůži. Vitamín E pak urychlí hojivé procesy a regeneraci kůže v místech jejího popraskání. Ideální je, použít ho na noc, aby jeho působení bylo co nejdelší.

A co když je největším problémem pocení? Vyzkoušejte Antiperspirant Pedik, který udrží nohy v suchu a svěží po celý den. Omezuje nadměrné pocení a současně funguje jako účinná prevence proti kožním onemocněním nehtů i kůže. Antiperspirant má formu rychleschnoucího spreje, což jeho použití zpříjemňuje.

Zdravá a jemná pokožka nohou je výsledkem pravidelné péče. Nejenže Vám přinese dobrý pocit, ale podílí se také na správné chůzi a držení těla. Pedik vás přesvědčí, že každý krok může být lehčí.

Nápovědu na soutěžní otázku a více infomrací najdete na www.alpa.cz

Ze všech správných odpovědí vybereme 5 výherců, kteří obdrží balíček od ALPA Pedik.