Co najdete v nabídce e-shopu www.uhabakuka.cz?
Asi všechno, po čem začínající či zkušený rybář touží. V nabídce e-shopu je více než 21 000 druhů zboží k okamžitému odeslání.  

Sortiment je členěný do těchto základních kategorií:

JAK TO VŠECHNO ZAČALO…
Historie Rybářských potřeb „U Habakuka“ se začala psát na jaře roku 2004, kdy Jiří Hrdý v Rokycanech v Plzeňské ulici 547 otevřel první kamennou prodejnu. O rok později vznikla druhá prodejna v Plzni na Roudné. Následovaly prodejny v Domažlicích a Tachově a v roce 2008 přibyla další prodejna v Plzni na Slovanech.  

V červnu 2013, byly světovým časopisem Trackle trade World, v rámci světové výstavy EFFTEX ve Vídni, vyhodnoceny Rybářské potřeby U Habakuka jako nejlepší maloobchodní prodejny v České republice.

V červenci 2013 se počet prodejen rozšířil o Kaprařskou speciálku, která v Plzni scházela, a ve které se sortiment zaměřoval především na kaprařské nadšence. Zboží bylo v prodejně vystaveno s možností vyzkoušení. Nechyběly bivaky, lehátka, spacáky, židličky, čluny, motory, kaprařské oblečení, ale ani vařiče, nádobí, stolky, obaly, tašky, stojany… no prostě zde bylo vše, co je zapotřebí k lovu.

Od listopadu 2014 najdete pobočku rybářských potřeb také v Berouně. V průběhu let Jiří Hrdý úspěšně prosperoval s rybářskými potřebami i v sousedním Německu, kde byl o jeho sortiment velký zájem.

Velký rozmach Rybářských potřeb U Habakuka nastal v roce 2018, kdy byl spuštěn e-shop. Bez nadsázky se dá říct, že v současné době e-shop www.uhabakuka.cz nabízí největší sortiment v České republice, který je opravdu na skladě a ihned se expeduje zákazníkům.

Momentálně je hlavní a nejrozsáhlejší kamennou prodejnou Kaprařská speciálka, kterou najdete v bývalém areálu Řempa v Plzni, na adrese Bolevecká 11, Plzeň. Jedna z největších prodejen v ČR nabízí vše, co moderní kaprařina vyžaduje.

Koncem roku byl dokončen kompletní převod firmy Rybářské potřeby U Habakuka z Jiřího Hrdého na jeho syna, Martina Hrdého. Ten je mezi rybáři známý nejen jako odborník na slovo vzatý, ale znají ho také z mnoha závodů, na kterých firmu Rybářské potřeby U Habakuka úspěšně reprezentuje.

Zdroj: Rybářské potřeby U Habakuka s.r.o.KAMENNÉ PRODEJNY U HABAKUKA

Plzeň – Kaprařská speciálka U Habakuka, Bolevecká 11, 301 00 Plzeň
Telefon: 778 056 222, e-mail: kaprarskaspecialka@uhabakuka.cz

Plzeň – Roudná U Habakuka, Na Roudné 39, 301 00 Plzeň
Telefon: 774 075 222, e-mail: obchod@uhabakuka.cz

Rokycany U Habakuka, Plzeňská 547, 337 01 Rokycany
Telefon: 774 076 222, e-mail: rokycany@uhabakuka.cz

Beroun U Habakuka, Pražská 66/3 266 01 Beroun
Telefon: 775 145 222, e-mail: beroun@uhabakuka.cz

Domažlice U Habakuka, Školní 110, 344 01 Domažlice
Telefon: 774 306 222, e-mail: domazlice@uhabakuka.cz

Více informací najdete na https://www.uhabakuka.cz/

Zodpovězte správně naši soutěžní otázku a vyhrajte pro sebe či své blízké jednu ze tří zajímavých cen. O co se hraje?

1. Cena – Sada pro začínající rybáře Combo GT PRO Complete Carp Set v hodnotě 4 722,- Kč
2. Cena – poukaz na zboží dle vlastního výběru v hodnotě 700,- Kč
3. Cena – poukaz na zboží dle vlastního výběru v hodnotě 350,- Kč

Mitchell Sada pro začínající rybáře Combo GT PRO Complete Carp SetMitchell Sada pro začínající rybáře Combo GT PRO Complete Carp SetZdroj: archiv Rybářské potřeby U Habakuka