Zima dává našim vlasům hodně zabrat. Výkyvy teplot, nošení čepic ale i neustálé nemoci způsobují, že naše vlasy ztrácí na síle, více padají či jsou znatelně křehčí.

Nebojte se máme osvědčené řešení, jak dát vše zase do pořádku. Sada péče o vlasy FacEvolution hairCARE je vyvinuta tak, aby Vám pomohla napravit vzniklé škody.

Představíme hlavní hráče, kteří umí zacílit na danou problematiku.

Active Shampoo
Účinné látky z břečťanu přirozenou cestou čistí a projasňují pokožku hlavy a působí proti lupům. Výtažky z arniky díky svým antibakteriálním a protizánětlivým účinkům mají zklidňující a pečující účinek na podrážděnou nebo svědící pokožku hlavy. Peptidy z výtažků ze semen hrachu poskytují důležité bílkovinné stavební kameny pro vlasové kořínky. Aloe Vera posiluje regeneraci buněk a ukládání vlhkosti, zatímco kreatin působí jako energetický booster pro vlasové kořínky.

Hair TONIC
Receptura kombinovaných aktivních rostlinných látek působí ve vlasovém séru proti vypadávání vlasů a účinně posiluje a omlazuje vlasové kořínky. Vzácný olej z kořene lopuchu působí antioxidačně a zabraňuje tvorbě lupů, zatímco výtažky z ginkgo biloby a pravého čaje se svými polyfenoly zachycují volné radikály a mají také antioxidační účinek. Taniny v čaji jsou projasňující a stahující, takže pokožka hlavy je příjemná a zklidněná. Extrakty z lékořice, měsíčku a ženšenu kombinují své antibakteriální a protiplísňové vlastnosti, pomáhají hojit drobné ranky a zajišťují, že pokožka hlavy bude zdravá a neporušená. Kyselina hyaluronová hydratuje, zatímco španělský pepř a guarana stimulují krevní oběh a metabolismus vlasů.

Hair STIM Capsules
Jsou bohaté na vitamin B a aminokyseliny, které napomáhají vyživovat texturu a sílu vlasu. Kapsle obsahují DHT blokační směs, která byla vyvinuta k zastavení dalšího vypadávání vlasů a stimulaci vlasového růstu přímo v kořínku bez vedlejších účinků.

Pokud nechcete spoléhat na štěstí ve hře (třebaže máte štěstí v lásce) objednejte na www.skinso.cz  s akčním kódem: VLASY10 – dostanete 10% slevu a dopravu zdarma.

Akce platí po celý měsíc březen na www.skinso.cz

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 3 výherce, kteří dle vylosovaného pořadí vyhrávají:

1. Výherce vyhrává balíček – STOP PADÁNÍ
Activ Schampoo + hair TONICActive Shampoo + Hair TonicZdroj: skinso.cz

2. Výherce vyhrává balíček - REGENERUJEME A ROSTEME
Activ Schampoo + 2 x CapsuleActive Shampoo + 2x Hair Stim CapsulesZdroj: skinso.cz

3. Výherce vyhrává balíček - POSILUJEME A ROSTEME
Hair TONIC + 2 x CapsuleHair Tonic + 2x Hair Stim CapsulesZdroj: skinso.cz