Ušetřete za nákupy s Multi Pass CARD!

S Multi Pass CARD lze platit za zboží a služby v desítkách tisíc provozoven po celé České republice a na své si tak přijde opravdu každý. Se stravenkovou částí zaplatíte za jídlo v restauracích i za rodinné nákupy potravin. Každý měsíc můžete využívat speciální nabídky a u vybraných partnerů vás při platbě stravenkovou kartou odměníme až 15 % zpět za každý nákup.

volnočasovou částí uhradíte vitamíny, léky a zdravotní pomůcky v lékárnách, brýle a čočky v optikách, zdravotní židle, knihy či barefoot boty. Dále dovolenou a rekreaci v Čechách i zahraničí, pronájem chaty, karavanu, jazykové a seberozvojové kurzy, terapie, sportovní a wellness aktivity, vstupy na koncerty, do divadel, návštěvu zoo nebo kina a mnoho dalšího.

SODEXO TIP: Užijte si zimní radovánky naplno!
S volnočasovou částí na Multi Pass CARD od Sodexo také pokryjete většinu výdajů spojených se zimní dovolenou na horách či lyžařským výcvikem pro děti. Uhradit můžete skipasy, ubytování, půjčení lyžařského a snowboardingového vybavení (a jeho servis), bruslení nebo třeba lyžařskou školu, a to v řadě skiareálů po celé České republice. Ušetřit tak můžete až desítky tisíc korun.

Všechny partnerské provozovny najdete na www.mujpass.cz

Ze všech správných odpovědí, vybereme náhodně 3 výherce, kteří obdrží Multi Pass CARD v hodnotě 1 000 Kč.