Léto dává našim vlasům hodně zabrat. Sluneční paprsky, koupání ale i zvýšené pocení způsobují, že naše vlasy ztrácí na síle, více padají či jsou znatelně křehčí. Nebojte se máme osvědčené řešení, jak dát vše zase do pořádku. Sada péče o vlasy FacEvolution hairCARE je vyvinuta tak, aby Vám pomohla napravit vzniklé škody. Představíme hlavní hráče, kteří umí zacílit na danou problematiku.

Activ Schampoo

V šamponu zažijete čistící sílu břečťanu, který přirozenou cestou čistí a projasňuje pokožku hlavy a působí proti lupům. Výtažky z arniky rozvinou své antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti při mytí vlasů, mají zklidňující a pečující účinek na podrážděnou nebo svědící pokožku hlavy. Peptidy z výtažků ze semen hrachu poskytují důležité bílkovinné stavební kameny pro metabolismus vlasových kořínků. Aloe Vera posiluje regeneraci buněk a ukládání vlhkosti, zatímco kreatin působí jako energetický booster pro vlasové kořínky.

Hair TONIC

Receptura kombinovaných aktivních rostlinných látek působí ve vlasovém séru proti vypadávání vlasů a účinně posiluje a omlazuje vlasový základ: vzácný lopuchový kořenový olej působí antioxidačně a inhibuje tvorbu lupů, zatímco výtažky z ginkga a pravého čaje se svými polyfenoly zachycují volné radikály a mají také antioxidační účinek. Taniny v čaji jsou projasňující a stahující, takže pokožka hlavy je příjemná. Extrakt z lékořice, měsíčku a ženšenu kombinují své antibakteriální, protiplísňové vlastnosti a vlastnosti při hojení ran a zajišťují, že pokožka a vlasové kořínky mají neporušenou a zdravou sebeochrannou funkci. Kyselina hyaluronová hydratuje, zatímco španělský pepř a guarana stimulují krevní oběh a metabolismus vlasů.

Hair STIM Capsule

Objevená nová kombinace podporující růst vlasů. Hlavní účinné složky FacEvolution hair STIM kapslí jsou proso extrakt, pantothenát vápenatý, biotin, zinek a L-cystin. Kombinace těchto ingrediencí nejen zlepšuje růst vlasů min. o 15% ale i dochází i k viditelnému zlepšení kvality vlasů. Užívejte 1 tabletu denně.

Nápovědu a více informací najdete na www.skinso.cz

Ze všech správných odpovědí vybereme 3 výherkyně/ výherce, kteří se mohou těšit na balíček se šamponem a kondicionérem z řady FacEvolution hairCARE.