Důraz na kvalitu, komfort a zdraví
Společnost Holík International se vyznačuje dlouholetou tradicí ve výrobě obuvi a rukavic v profesních oblastech. Za necelých 30 let se zařadili mezi světovou špičku v hasičském, záchranářském, policejním či zdravotnickém prostředí. Zkušenosti, které při výrobě bot nasbírali, se rozhodli aplikovat na vývoj obuvi pro běžné denní nošení s důrazem na maximální komfort a zdravotní přesah obuvi.

Zdroj: Holík International s.r.o.

Holíkovky svůj původ nezapřou. Stejně jako jiné produkty od mateřské společnosti Holík International se nese i tato kožená obuv pro každodenní nošení v duchu „bezpečnost na prvním místě“. Zlínský výrobce klade důraz především na kombinaci kvality a komfortu tak, aby boty napomáhaly udržovat přirozený pohyb nohy a výsledkem byla zdravá a zároveň pohodlná chůze. I proto využívá speciální podešve z materiálu Energy, který se běžně užívá u běžecké obuvi.

Zdroj: Holík International s.r.o.

„Holíkovky respektují přirozený tvar chodidla a potřeby nositele, který s ní prožívá větší část svého dne. Nestylizuje chodidlo do líbivých špičatých tvarů, ale ponechává ho ve tvaru, jenž nám navrhla příroda. Použitými materiály se snažíme docílit ideální mikroklima v obuvi, a podešví s materiálem Energy podpořit každého, kdo se hodně nachodí a potřebuje pocit měkké dynamické podešve,” říká Jana Buch, která se spolu podílela na vývoji a designu Holíkovek. „Holíkovky naprosto rozumí svému majiteli, který tak nepotřebuje nikdy přemýšlet nad tím ‘kde ho bota tlačí,” dodává Buch.

Zdroj: Holík International s.r.o.

Každý pár Holíkovek projde deseti rukama šikovných ševců. Hovězí podšívka je měkká, výborně saje pot a je ideální pro celodenní nošení. Kombinací materiálů a profesionální výroby vznikají unikátní vlastnosti, které Holíkovky mají.

Bota, která padne a sluší
Na trhu jsou nyní k dostání polobotky, které jsou vhodné do jakékoliv situace po celý rok. Sáhnout můžete i po balerínkách, které především v letních měsících zaujmou svým barevným vzhledem. Samozřejmostí všech modelů je komfort, zdravý přesah a prostor pro vaše nohy. Zlínský výrobce nezapomíná ani na pány, kteří si mohou vybrat z kvalitně zpracované kotníkové obuvi či polobotek.

Zdroj: Holík International s.r.o.

A jak se polobotky od Holíka nazývají? Díky této odpovědi, můžete vyhrát voucher v hodnotě 1 000 Kč na nákup v Holík Shop.cz a získat tak maximální pohodlí pro vaše nohy.

Nápovědu najdete na https://www.holik-shop.cz

Zdroj: Holík International s.r.o.Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 6 výherců, kteří vyhrávají voucher v hodnotě 1 000 Kč na nákup v Holík Shop.cz.

Zdroj: Holík International s.r.o.