Stále více lidí se snaží žít zdravým životním stylem, začínají upřednostňovat zdravé přírodní produkty před průmyslově vysoce zpracovanými potravinami. Potraviny v obchodech obsahují vysoké podíly chemických přídavků, které nejsou pro člověka prospěšné a naopak mu mohou škodit. Shamind se rozhodl toto změnit a přistupovat k životu a zdraví více s úctou. Předchozí generace žily po tisíce let v souladu s přírodou a využívaly její dary, zkoumaly léčivé účinky rostlin, bylin a kořenů, kterými léčily nejen neduhy a nemoci, ale které používaly pro každodenní správné fungování a pro zápas se všedními strastmi.

SběrSběrZdroj: Shamind s.r.o.

V dnešní době máme tu výhodu, že můžeme využít znalostí z mnoha kultur, které ověřili nejen naši předci, ale také moderní medicína. Už není třeba byliny pracně sbírat a složitě zpracovávat, jednoduše si je zakoupíme z pohodlí domova. Shamind Vám přináší to nejlepší z celého světa a je jen na Vás, zda-li dáte přírodě šanci. Na stránkách shamind.cz lze nalézt sortiment prověřený dobou, který užívaly předchozí generace.

Máte rádi kávu nebo čaj pro jejich povzbuzující účinek? Slyšeli jste už o Yerba Maté ?  Tento jihoamerický bylinný čaj se podává v kalabase a je nedílnou součástí jihoamerické kultury. Efekt Yerby Maté je podobný kávě, ovšem s delším, ale klidnějším účinkem. Pokud ji budete chtít pít tradičně, můžete ji pomalu usrkávat celý den. Kromě kofeinu je nápoj bohatý na vitamíny A, B, C, E, minerální látky a antioxidanty.

Yerba účinkyYerba účinkyZdroj: Shamind s.r.o.

Chodíte z práce domů unavení, jste často ve stresu, nebo chcete podpořit psychické zdraví? Ashwagandha, přezdívaná královna bylin, pomáhá nastolit duševní a hormonální rovnováhu, zlepšuje spánek a pozitivně působí na mozek. Hojně je využívána v tradiční Indické medicíně, ale své místo si vydobyla i na západě.

AshwagandhaAshwagandhaZdroj: www.istockphoto.com

Ve vysoké nadmořské výšce přes 4 tisíce metrů, na území starodávných Inků, roste posvátná bylina, která měla podle domorodých obyvatel magické vlastnosti. Kořen Macy Peruánské je od nepaměti zdrojem vydatné síly, podporuje fyzický výkon a je znám jako přírodní afrodiziakum. Je vhodný pro zvýšení sportovního výkonu, pomůže při práci na zahradě, nebo najít ztracené libido.

MacaMacaZdroj: Shamind s.r.o.

Na našich stránkách https://www.shamind.cz se v sekci o Yerba Maté dozvíte mnoho zajímavých věcí. Kromě zdravotních benefitů tohoto lahodného nápoje zde naleznete i odpoveď na dnešní soutěžní otázku.

Zdroj: Shamind s.r.o.Ze všech správných odpovědí vybereme 5 výherkyň/ výherců, kteří obdrží balíček s přírodními produkty Shamind.

Balíček obsahuje: