Zakladatel společnosti PLYNCENTRUM s.r.o. působil v oboru topenářství – montážních a servisních prací plynu dokonce už od osmdesátých let. Ve svých počátcích firma realizovala především plošné plynofikace obcí v rámci dotačních programů. PLYNCENTRUM je rodinná firma s důrazem na tradici, a tak po odchodu jejího zakladatele do důchodu převzal vedení firmy jeho syn.

Vznik samotné společnosti PLYNCENTRUM s.r.o. se datuje k roku 1993. „V současné době je znát, že máme už 21. století, tudíž děláme opravdu moderní technologie, jako jsou například kondenzační kotle, tepelná čerpadla a fotovoltaické systémy. Mimo běžné zakázky zajišťujeme také vytápění průmyslových či sportovních hal či montáž panelákových kotelen. Pro naše zákazníky vždy navrhneme nejlepší způsob vytápění, spolu s předem dohodnutým servisem a správou zařízení,“ vyjmenovává část portfolia služeb společnosti PLYNCENTRUM s.r.o. její jednatel Pavel Křítek.

Zdroj: PLYNCENTRUM s.r.o.

PLYNCENTRUM navíc vlastní veškeré certifikace k dotačnímu programu „Nová zelená úsporám“ a pomáhá tak kompletně zajistit získání této dotace dle vyhlášených výzev. Pro klienty dokáže firma vyřídit i známé „Kotlíkové dotace“.  „Samozřejmostí je poskytování poradenství v oboru a návrhy řešení každé zakázky. Obraťte se na nás s důvěrou, navrhneme pro vás optimální řešení moderního způsobu vytápění,“ dodává Pavel Křítek.

Motto společnosti PLYNCENTRUM zní: Kompletně – Rychle – Efektivně.  A tak mezi její zajímavé nabídky patří třeba služba s názvem „Kotel do 24 hodin“. „Tato služba znamená, že vám opravdu do druhého dne namontujeme kotel dle naší nabídky. Dále zajišťujeme také pravidelné revize plynových zařízení, komínu i plynového vedení. K těmto účelům máme školené mechaniky s profesionálním vybavením včetně analyzátorů spalin a přenosných PC k seřízení kondenzačních kotlů a složitějších regulací v moderních kotelnách,“ přidává další nabízené služby společnosti PLYNCENTRUM její jednatel.

Zdroj: PLYNCENTRUM s.r.o.

Společnost PLYNCENTRUM je expertem na vytápění a nabízí především individuální přístup k zákazníkovi a kompletní realizací zakázky doslova od A do Z. Zájemci se více dozví na webových stránkách společnosti www.plyncentrum.cz, telefonním čísle: +420 352 693 672, +420 702 026 466, e-mailu: kancelar@plyncentrum.cz anebo osobně přímo v kanceláři společnosti.  

PLYNCENTRUM s. r. o.
Horní Pochlovice 79
357 51 Kynšperk nad Ohří